line_top
Robotyka
news

 

Mawiają „lepiej późno niż wcale”! Dlatego ogłaszamy, że „Sekcji Robotyki ZSHT” na rok 2018 zostaje oficjalnie reaktywowana. Kadeci oraz weterani sekcji mogą już konstruować nowe roboty i poświęcać czas niezwykle zaawansowanym projektom, których plany powstawały już od wakacji.

W dalszym ciągu nasza sekcja będzie pracować na zestawach Lego Mindstorms EV3. W naszych zasobach znajdują się zestawy podstawowe i rozszerzona oraz zakupiony zeszłoroczny zestaw Misji na Marsa EV3. W połączeniu z kreatywnością członków naszej sekcji powstaną konstrukcje, których nie powstydziłby się żaden poczciwy robotyk. Jednak budowanie to nie wszystko! Zestawy zawierają masę różnorodnych czujników, silników oraz zarządzającą nimi kostkę. Każdy nasz projekt poza efektywnym wyglądem musi spełniać określone zadanie. Do tego zadania świetnie nadają się nasi programiści. Utworzenie odpowiedniego programu, który pokieruje naszym tworem to nie lada wyzwanie, potrafiące zmusić do solidnego główkowania. Ilości wypitej kawy, nieprzespane noce oraz godziny spędzące przy kodzie nowego programu mogą nie znać granic, ale powstały efekt potrafi zaskoczyć nawet samych twórców.

Dzięki temu członkowie sekcji robotyki mają możliwość rozwijania własnych umiejętności programistycznego myślenia oraz samego programowania.

W tym roku do naszych szeregów przystąpiło wiele osób, których głowy aż kipią od pomysłów na nowe projekty. Więc nieważne czy chcesz zbudować coś z klocków Lego, interesujesz się programowaniem, masz jakiś problem, do którego rozwiązanie najlepiej nadaje się robot lub po prostu szukasz dobrej zabawy w świetnym towarzystwie – „Sekcja Robotyki ZSHT” jest dla ciebie!

Spotykamy się w każdą środę o godzinie 15:00 w sali 106. 😀

– Zostały ostatnie wolne miejsca –

Jeśli chcesz dowiedzieć o nas więcej, zapraszamy cię do przeglądania naszej strony (robotyka.zsht.pl). Znajdują się tu wszystkie najważniejsze informacje o działaniu naszej sekcji, aktualnych zespołów, opisu posiadanych przez nas zestawów Lego. Co najważniejsze nasza witryna zawiera bazę wszystkich naszych projektów powstałych na przestrzeni lat, ale również imprez, na których nie zabrakło naszych pokazów. Każde nasze dzieło i wydarzenie zostało dokładnie opisane oraz posiada obszerne galerie, pojawiają się także filmiki a nawet vlogi.

Oto filmik reklamujący naszą sekcję

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony oraz systematycznego śledzenia naszych poczynań. 

line_bottom
Code: Krzysztof Szczepaniec
Design: Adrian Paluch & Mateusz Łapka
Kontakt: robotyka@zsht.pl
© 2014-2021 ZSHT Robotyka. Wszystkie prawa zastrzeżone.